מה זה קניית עוקבים צפיות ולייקים לטיקטוק

הכירו את האפליקצייה שהולכת לעשות הרבה רעש ולהצליח בענק, טיקטוק. הצלחתה הביאה עימה את האפשרות לקניית עוקבים, צפיות לייקים כמו בכל רשת חברתית אחרת. אם אתם עושים זאת בפייסבוק או באינסטגרם, אל תזניחו את הלהיט הבא, תדאגו להיות צעד אחד לפניי כולם על ידי רכישת עוקבים, צפיות, לייקים ואפילו תגבובת לסרטונים שלכם בטיקטוק.

אפליקציית טיקטוק היא האפליקציה הכי חמה בזמן כתיבת שורות אלו, מספר המצטרפים אליה גדל מיום ליום והיא מושכת אליה את הגולשים הקבועים של אינסטגרם ופייסבוק. הגולשים שוהים באפליקציות שלהם פחות מזמן השהייה שהיו רגילים אליו, כיוון שכעת הם צריכים לחלק את הזמן הזה עוד אפליקציה, כאשר הטרנדים החמים, האתגרים והסרטונים הקצרים בטיקטוק מושכים את מירב תשומת הלב שלהם.

מנהלי השיווק של התאגידים הגדולים ואנשי העסקים חושבים איך להפוך את כל הטוב הזה לרווח כלכלי. מכיון שזמני השהייה של הגולשים גודלים מיום ליום באפליקציית טיקטוק, המפרסמים הבינו שעליהם להיות נוכחים בטיקטוק. על קניית לייקים לטיקטוק ואף קניית עוקבים נפרט עוד בהמשך כדי שתוכלו להגדיל את החשיפה שלכם בטיקטוק.

האפליקצייה מאפשרת לפרסם לקהל יעד של "הילדים ובני הנוער" מה שעד כה היה קשה יותר, אמנם לא היה קשה לטרגט אותם, אך לא הייתה קיימת רשת חברתית שרוב המשתמשים בה הינם ילדים ובני נוער. אין ספק שאם אינסטגרם נחשבה לרשת החברתית הטובה ביותר לצעירים, טיקטוק תופסת את התואר המכובד של – הרשת החברתית של הילדים ובני הנוער. אל תתנו לעובדה זו להטעות אתכם, מידי יום עוד ועוד מבוגרים פותחים חשבון טיקטוק ומתחילים להעביר בו את זמנם החופשי, מה שמוכיח שהיא הגיעה לישראל כדי להישאר וליצור תחרות בתחום הרשתות החברתיות וכך בעתיד גם קהלי היעד המבוגרים יותר יהיו שם.

אז למה טיקטוק מצליחה כל כך?
טיקטוק מתאפיינת בהעלאת סרטוני וידאו קצרים עד 60 שניות כשהמטרה העיקרית הינה העלאת סרטוני קריאייטיב והומור. הערך המוסף שלהם הוא הזמן הקצר להעברת מסרים בסרטון, שזה מה שאולי הפך אותה לפופולרית כל כך. בעולם המודרני הסבלנות של המשתמשים הולכת ומתקצרת והגולשים מחפשים מסרים מהירים וקליטים בלי לבזבז זמן רב. כמו אינסטגרם, גם טיקטוק מתאפיינת בתיוג ע"י האשטאגים ומאפשרת לכל אחד לעלות סרטון ולתייג את תחומי העניין העיקריים המוצגים בסרטון וכך מי שמתעניין בתחום זה יוכל למצוא אותו בקלות.

אין ספק שטיקטוק קיבלה תשומת לב רבה עקב טרנד האתגרים שהוביל לצפיות רבות ולחיקויים של גולשים, הקלות שבה ניתן לצפות בסרטונים בפיד, והבמה שניתנה גם למשתמשים שאין להם הרבה עוקבים או צפיות להופיע במקומות הבולטים  בפיד הפשוט של רוב הגולשים, היא זו שהופכת את האפליקצייה לאהובה וכיפית עבור משתמשיה. כך כל אתגר סוחף את המשתמש לפרסם את הסרטון שלו ולהוכיח שהוא עשה את האתגר בדרך המצחיקה או הטובה ביותר, זה המקום שבעלי העסקים יכולים לנצל טרנדים אלו לקריאייטיב מוצלח. "רכיבה" על טרנד מוכר וחיבור הרעיון למה שהעסק מוכר או מציע יכול לקדם אותו בצורה מדהימה.

יתרונות טיקטוק לעסקים:
כל עסק חייב להופיע ברשתות החברתיות המובילות ביותר וזאת כדי להיחשף עוד ועוד על מנת שיוכל להגיע לכמה שיותר גולשים שיהפכו ללקוחות וירכשו את המוצר או השירות שלו. בשנת 2019 טיקטוק הביאה לישראל את הבשורה של טיקטוק ממומן ובכך היא הביאה לשאר הרשתות החברתיות מכה מתחת לחגורה אשר מוכיחה שוב כמה היא משקיעה בישראל. ההתלהבות מצד בעלי העסקים הייתה גבוהה ורבים התעניינו איך ניתן לפרסם בה. ממומן או אורגני זה אתם תחליטו, בין אם תפרסמו על ידי שימוש במשפיענים או שתחשבו על דרכים יצירתיות להגיע לתודעה של המשתמשים. 

קניית עוקבים, קניית לייקים וקניית צפיות לטיקטוק:
גלל שכל כך קל לצפות בסרטונים של משתשמים שאינם דוקא חברים שלכם, קניית עוקבים בטיקטוק היא חשובה ביותר ומאפשרת הגדלת הפוטנציאל ללהשיע עוד יותר עוקבים . אם הינכם משתמשים רגילים שמנסים להשיג עוקבים, תגלו שזאת לא משימה פשוטה כי בין כה וכה הם רואים את הסרטונים שלכם ולכן מה האינטרס של אותו משתמש לעשות לכם עוקב? האינטרס שלכם כבעלי עסקים הוא ברור, אתם צריכים להציג פרופיל מרשים ומבוקש, טרנדי ועם הרבה עוקבים לייקים וצפיות מה יציג רתכם בעיני הגולש כחברה גדולה ורצינית וכך "אפקט העדר" יתחיל להשפיע עליו ויגרום לו לעקוב אחריכם.

אנו מאפשרים רכישה מיידית של עוקבים, לייקים וצפיות לטיקטוק כדי שתוכלו להתקדם בזמן הקצר ביותר. האספקה המהירה מלווה בסטנדרטים גבוהים לטיפול מהיר ומענה בכל רכישה ופנייה. קניית עוקבים לחשבון טיקטוק כמו קניית צפיות ולייקים לפוסט בטיקטוק הינם ממשתמשים אמיתיים מה שמגדיל את האמינות של הדף שלכם והנראות הדיגיטלית שלו. רכישת צפיות בטיקטוק מאפשרת לכם למתג את עצמכם כמובילים בתחום ומשאירה חותם בעולם הרשתות החברתיות. כשהמחירים אטרקטיביים והיתרונות בולטים אין ספק שרכישות מסוג זה הפכו ללהיט ובעלי עסקים מתחילים להבין שאפשר להפוך את הסרטונים למנוע פרסום שיוביל למכירות ע"י הגדלת העוקבים בטיקטוק בעזרת קניית צפיות ולייקים לטיקטוק, לבחירתכם. טיקטוק הינה מקור כספי נוסף ופלטפורמה חינמית בה ניתן להפיץ עוד ועוד פרסום ומסרים לגולשים אשר נמצאים תחת הגדרת קהל היעד שלכם. בכל רגע נתון אתם יכולים להפוך אותם מגולשים ללקוחות פוטנציאליים. הגדלת החשיפה בעזרת קניית לייקים לטיקטוק היא זו שגורמת לתפוצה של העסק ומיתוג באפליקצייה.

לסיכום:
טיקטוק הולכת ותופסת תאוצה, קהלי היעד שלה הופך להיות מגוון יותר והיא מתפתחת למקומות טובים כל הזמן. בעלי עסקים שמבינים את הצלחתה והשפעתה של הדיגיטל על הגולשים ממהרים לפתוח חשבון טיקטוק ולפרסם את הסרטון הויראלי הבא של הרשת, אנו עדים לעוד ועוד עסקים שמנסים להוביל ולהיות הטיקטוקרים הבאים. זה בדיוק התפקיד שלנו, להוביל אתכם להיות בעלי השפעה באפליקצייה בעזרת קניית עוקבים לטיקטוק שיעלו לכם את כמות העוקבים ובכך ליצור תדמית של משפיעני טיקטוק. אם תרצו להיות בין הסרטונים הפופולרים בפלטפורמה תוכלו לרכוש את השירות שלנו "קניית צפיות ולייקים לסרטון טיקטוק" .חיזוק העמוד שלכם ימתג את העסק שלכם.  אנו מאפשרים לכם ליהנות מכל השירותים שיגדילו לכם את החשבון בטיקטוק ויהפכו אתכם למובילים וחזקים באפליקצייה. אם תשמשו בה נכון תוכלו להוביל ולגלות שגם טיקטוק כמו שאר הרשתות החברתיות יכולה להביא לכם גידול במכירות.

שתף:
תגובות והערות: (0)
יש להזין שם
יש להזין הערה
Sidebar חשבון תפריט מועדפים