איך לכתוב תוכן שיווקי בבלוג שלכם במהירות ולהגדיל הכנסות

מקדמים את האתר שלכם או את העסק שלכם? חשוב שתדעו, כמה שתכתבו יותר בלוגיים איכותיים, כך תעלו יותר בחיפושים בגוגל, בבינג ושאר מנועי החיפוש. כל בלוג שאנחנו כותבים מצריך רעיונות, שכתוב, הגהה ועבודה רבה, אבל איך אפשר לעשות קיצור דרך בנושא זה? כל הפרטים כאן.

אתם רוצים להצליח בעולם הדיגיטלי? רוצים שעוד ועוד גולשים יכנסו לאתר שלכם יתרשמו ויקנו? יהיו מרוצים וכמובן יחזרו ויקנו? אתם רוצים לעלות גבוה גבוה בחיפוש בגוגל? אז הנה כמה סודות: אחד הדברים המשמעותיים  להצלחה שלכם בכל הנוגע לשיווק- יקרה, רק אם תצליחו לכתוב הרבה תוכן שמושך את גוגל ושאר מנועי החיפוש ומביא לקוחות. זה מה שעוזר להצמיח חברות, עסקים ועוד. מצמיח את ההכנסות ותאמינו או לא הכל באמצעות שיווק באמצעות תוכן.

המפתח, או הקאץ, הוא שאתם צריכים לכתוב את התוכן הזה. מהר, כי אם זה ייקח לכם נצח, ייקח לכם גם נצח להגיע לתוצאות. 

אז אתם צריכים להיות מהירים. כשהתחלנו לכתוב, היה ביכולתנו פשוט לכתוב פוסט בבלוג של 700 מילים פעם בהרבה זמן ולהקפיץ אותו וקבל דירוגים תוך מספר ימים. היום הכל יותר תחרותי ודינמי ולמרות שהכל יותר תחרותי בימינו- יש גם הרבה יותר אנשים אשר מחפשים במנועי החיפוש.

אם אתם רוצים לקבל תנועה לתוכן שלכם, כדאי שתהיו ברורים בנושא התוכן או שתצטרכו לכתוב הרבה, לאורך זמן או שתצטרכו להעסיק אנשים שיעשו זאת עבורכם. כן. כמובן שכותבים לאט ועם תרגול, אתם תהיו מהירים יותר וטובים יותר במשך הזמן, אבל זה הרבה זמן ועבודה.

אבל, אתם כבר מכירים אותנו, שאנחנו אוהבים קיצורי דרך איכותיים. כך או כך, אתם יכולים להשתמש בקיצור הדרך הללו, שהם לגיטימיים כדי לכתוב מהר ויחד עם זאת לכתוב מעניין ומושך. אנחנו ניתן לכם כמה דרכים כדי לכתוב תוכן עד פי חמישה מהר יותר, מבלי להסתמך על אנשים אחרים.

זה לא אומר שאתם לא צריכים לכתוב לבד. אתם פשוט לא צריכים להשקיע בזה המון שעות. אז ראשית, התחלו עם Frase.io (כל הלינקים הרלוונטיים בהמשך) אשר עוזר בניתוח המתחרים. זה יזהה מידע רב ערך על המתחרים שלכם: מה הנושאים שהם כותבים וגם לגבי התדירות של מספר הכותרות שהם משתמשים בהם, ספירת המילים, המקורות שאליהם הם מקשרים, השאלות שאנשים שואלים על הנושא ועוד. מה שתגלו ישרת אתכם בידע ויפרה את הדרך שאתם עושים שיווק.  אז למרות שזה זמן- זה זמן חשוב.

עכשיו, כשזה מגיע לכתיבה, יש הרבה כלים שאתם יכולים להשתמש בהם עבור AI (בינה מלאכותית -באנגלית: אינטליגנציה מלאכותית Artificial intelligence) שפשוט יעזרו להאיץ את העניינים.
כלי הכתיבה של בינה מלאכותית יכולים להיות למשל : Jasper.ai Copy.ai, Copyshark, Copysmith, ראו לינקים מסודרים בהמשך.  ואפילו כלים כמו Jarvis. כולם ינחו את הרעיונות שלכם ואתם לא צריכים לעשות הרבה עריכה, זה ייתן לכם טיוטה ראשונה.

ברגע שיש לכם את הטיוטה הראשונה, תצטרכו, כמובן, לעבור על הכתיבה ולעדן אותה. בדרך כלל, זה ייקח לכם כשלוש שעות לעשות את זה מאפס. אבל, עם הכלים שמטרתם לקצר את התהליך, זה יקצץ את הזמן בחצי.

אתגר נוסף שעומד לפניכם הוא רעיונות לכתיבה. הבעיה היא שאתם מבזבזים הרבה פעמים זמן על מחשבה לרעיונות לכתבה ואת רוב הרעיונות אתם זונחים בסוף. אז אם אתם הולכים עם התהליך הזה משימוש בכלים האלה הם יעזרו לכם להגיע עם רעיונות, וכתיבת הטיוטה הראשונה. לאחר מכן אתם יכול להשקיע את הזמן שלם בהגהה. כלומר:  התאמה, שיפור דברים ועריכה או שאתם יכולים פשוט לשכור מישהו שיעזור לכם גם עם זה. אז יש גם תבניות תוכן, כותרות ומסגרות, והתבניות האלה יכולות לעשות את החיים הרבה יותר קלים.

אז כשאתם כותבים, הכל עוסק ביצירת תבניות שאתם יכולים לעשות בהן שימוש חוזר. מה שנקרא: מסגרת AIDA (AIDA –Attention, Interest, Desire, Action ).
אלו ראשי תיבות של: מודעות, עניין, רצון ופעולה. מסגרות כמו אלה יעזרו לכם לבנות את התוכן שלכם בצורה הגיונית, מה שמשאיר את הקורא מעוניין לקרוא את התוכן שלכם זמן רב יותר. אתם כותבים בצורה של שיחה עם לקוח ואתם משכנעים אותו לקנות את המוצר שלכם. ממש באותו אופן שהייתם עושים אם הוא היה לידכם. אתם מספרים על התועלת של המוצר, מספרים על לקוחות מרוצים, מכינים מענה להתנגדויות צפויות וכל מה שעתיד לסייע, לדעתכם, במלאכת המכירה.

בכל פעם אתם צריכים לכתוב עם היצירתיות שלכם ועם הייחודיות שלכם. אבל אם אתם עוקבים אחר המסגרת הזו, אתם גם תצאו למירוץ להצלחה. לא רק לכתוב כדי לכתוב אלה לכתוב עם הבנה של המטרות שלכם בכתיבה.

זהו. אז מה המסקנה מהבלוג שלנו?  שלא חייבים לכתוב לבד, למצוא רעיונות לבד ולשבת שעות על שעות לערוך ולשכתב. אנחנו לא כותבים פה ספר כמו הארי פוטר אלה תוכן שיווקי. אנחנו מחפשים תכנים מעניינים שימושיים, שהקורא יקבל מהם ערך ויחד עם זאת אתם תוכלו לכתוב אותם בצורה מהירה כך שכמות הבלוגים שלכם ברשת תעלה וכתוצאה מכך יעלו הפעמים שתופיעו במנועי החיפוש ובמקביל יעלו מספר האנשים שיכנסו לאתר שלכם יתרשמו וירכשו.

יש תוכנות רבות שיעזרו לכם בכך, ברוב האתרים יש סרטון הסברה , שמסביר איך האתר תורם לקידום הבלוגים שלכם, צפו בסרטונים, תעברו על האתרים ותמשיכו משם.

הרי הם לפניכם:

Frase.io: https://www.frase.io

Copy.ai: https://www.copy.ai

Copyshark: https://www.copyshark.ai

Copysmith: https://copysmith.ai

Ubersuggest: https://neilpatel.com/ubersuggest

 

אז למה אתם מחכים?? קדימה לעבודה :)

 

 

שתף:

תגובות והערות: (0)

יש להזין שם
יש להזין הערה
שירות לקוחות
Sidebar חשבון תפריט מועדפים