קניית מנויים ביוטיוב : מה התרומה שלהם עבורי?

YouTube הפכה להיות הפלטפורמה המובילה ביותר בעולם באתרי הסרטונים. עם מיליארדי סרטונים ועשרות מיליוני סרטונים אשר עולים מדי יום, האתר הצליח לבסס את מעמדו בטופ דירוג האתרים. מעמדו התחזק כאשר חברת Google הענקית, אשר עליה אין צורך לפרט, מלבד העובדה שיש להזכיר כי מדובר במנוע החיפוש החזק ביותר בעולם, החליטה לרכוש אותו ולהעניק ליוטיוב את התואר הנכסף. אחד הדברים המרכזיים שיוטיוברים מעוניינים להשיג הוא מנויים (Subscribers).

אם עדיין לא הבנתם מה משמעות 'מנוי' ביוטיוב, אז המאמר הבא הוא בשבילכם. ה'מנוי' הוא לגמרי כמו האינסטגרם, שם בא לידי ביטוי ה'עוקב'. ברגע שאדם נרשם בתור מנוי לערוץ יוטיוב מסוים, הוא יעקוב אחריו ויהנה מעדכונים שותפים אודות הערוץ. כלומר, כאשר בעל הערוץ יעלה סרטון חדש, המנויים יקבלו על כך עדכון ויוכלו לצפות בו עוד לפני שרבים יראו אותו רשת. אך כשאין לנו הרבה מנויים, שזו הרי המטרה הגדולה שלנו מעבר לצפיות, רבים מחליטים לפנות לאפיק לאחר – קניית מנויים ביוטיוב.
מהם היתרונות והחסרונות, והאם זה עולה כסף? את זה תוכלו לדעת באמצעות קריאת מאמר הבא.


קניית מנויים ביוטיוב : כיצד זה עוזר לי?
כאשר לערוץ היוטיוב שלנו יש עוקבים רבים, אנו מרחיבים למעשה את הקהילה שמעוניינת בנו. באמצעות עוקבים אנו גורמים למשוך את תשומת הלב של אנשים רבים. בדרך כלל כאשר יש לנו כמות מכובדת של מנויים, קיים סיכוי גבוה מאוד כי כל אחד מהם צפה בסרטון שלנו מעבר לחשיפה האורגנית הטבעית, ולכן באמצעות כמות צפיות רבה יותר, אנו יכולים לגדול אורגנית. קניית מנויים ביוטיוב יכולה להעניק לנו את התנופה הראשונית אשר תעזור לנו בתחילת הדרך. חשוב לזכור כי בעקבות כמות הסרטונים הרבה אשר עולים כל יום, התחרות הופכת קשה יותר ולכן אנו רוצים ליצור יתרון על פני המתחרים שלי. כן, ביוטיוב לא מדובר לאו דווקא בתחרות עסקית, אלא גם יכול להתבטא בערוץ הומוריסטי בז'אנר מסוים – והיעד שלנו כמובן להתברג בטופ.


קניית מנויים ביוטיוב: כיצד להיזהר מקניית עוקבים מזויפים?
אם תהיתם לעצמכם אם האלגוריתם של יוטיוב מספיק חכם, מומלץ מאוד שתדעו כי גוגל פיתחה בוט שיכול לפגוע בנו במידה ונתנהל בצורה לא נכונה ואמינה. במידה ויוטיוב יחשוד בנו והוא יזהה כי מדובר חשבונות מזויפים, יתכן ויוטיוב תמחק אותם. חשוב לדעת כי YouTube מבצעת באופן תדיר סריקות לערוצים שונים זאת מתוך מטרה לשמירת שלמות הפלטפורמה שלהם, ועוקבים מזויפים אינם מתקבלים בברכה, אלא להיפך, אנו יכולים לגרום לכך כי יוטיוב תעניש אותנו, וסביר להניח שאף אחד מאיתנו לא מעוניין בכך.


קניית מנויים ביוטיוב : ממי לקנות ומהו המחיר?
אם החלטתם לרכוש מנויים ביוטיוב, תדאגו שהחברה ממנה אתם קונים, מקצועית אמינה עם מערכות מתקדמות. תוודא כי המנויים איכותיים ושהם אינם מצטיירים כמו בוטים, אשר הם עלולים להימחק, ואנו יכולים להפסיד גם את המטרה שלנו וגם את הכסף שלנו. מחיר קניית מנויים ביוטיוב משתנה בהתאם לדרישה שלנו – ככל שהכמות עולה – המחיר עולה בהתאם.

שתף:

תגובות והערות: (0)

יש להזין שם
יש להזין הערה
שירות לקוחות
Sidebar חשבון תפריט מועדפים