מה לא לעשות בטיקטוק ומה כן לעשות בטיקטוק

מה לא לעשות בטיקטוק ומה כן לעשות בטיקטוק

הכללים הבלתי כתובים של TikTok: עשה ואל תעשה בטיקטוק. התחרות בטיקטוק הפכה להיות קשה מאוד. כולם מנסים לצבור עוקבים ולהיות מעורבים כמה שיותר והתחרות גבוהה מאוד. זו הסיבה שאם אתם רוצים שהפרופיל העסקי או האישי שלכם יגדל ויתקדם אתם צריכים לדעת בצורה מושלמת איך הפלטפורמה עובדת. הבאנו לפניכם את כל הסודות של מה לעשות ומה לא לעשות בטיקטוק.

הכללים הבלתי כתובים של TikTok: עשה ואל תעשה בטיקטוק

התחרות בטיקטוק הפכה להיות קשה מאוד. כולם מנסים לצבור עוקבים ולהיות מעורבים כמה שיותר והתחרות גבוהה מאוד. זו הסיבה שאם אתם רוצים שהפרופיל העסקי או האישי שלכם יגדל, אתם צריכים לדעת בצורה מושלמת איך הפלטפורמה עובדת.

במיוחד, אתם צריכים לגלות ולזכור איזה סוג של תוכן ופורמט מוערכים על ידי המשתמשים שלכם ואיזה סוג של תוכן לא עובד בכלל.

להלן רשימה של מה שאתם צריכים לעשות וצריכים לא לעשות ב- TikTok. כאן אנחנו שופכים את כל הסודות השמורים ביותר וזה הרבה יותר קל ממה שאתם חושבים.

מה עובד ב-TikTok או מה צריך לעשות בטיקטוק:

1.להגיב לטרנדים
הדבר הטוב ביותר ב-TikTok הוא שכל אחד יכול להפוך לוויראלי בכל מקום ובכל זמן. זה עובד על ידי מתן כיסוי רב יותר לסרטונים המגובים באשטאגים (#), סרטונים או שירים פופולריים.
אז ככל שתגיבו יותר לטרנדים, כך יש סיכוי שיותר אנשים יצפו בסרטונים שלכם ויגיבו. אבל טרנדים באים והולכים בקצב מהיר, אז תוודאו שאתים מגיבים אליהם מהר וזאת כדי לא לפספס את הטרנד.
חשוב להישאר מעודכנים לגבי הטרנדים של TikTok. טרנדים יכולים להתייחס גם להאשטאג וגם למוזיקה אותה תשימו ברקע של הסרטונים שלכם.
אז איך עושים את זה? איך יודעים מה חדש ומה הטרנד? עברו אל מדור "הגילוי" ומצאו מהם ההאשטאג הפופולרי כרגע והוסיפו אותם לכיתוב שלכם.
כמו כן, בדקו מהם השירים הפופולריים. אתם יכולים להסתכל על הלהיטים העולמיים או לצפות בחלק מהסרטון שרוב משתמשי TikTok האחרים מפרסמים.

2.דואטים
דואטים הם מאוד טרנדיים ב-TikTok. אתם יכולים ללכת לאחד הסרטונים של המפורסם האהוב עליכם או מי שאתם הכי אוהבים, ללחוץ על "שתף" ואז על "דואט". הפיצו את האהבה שלכם לכולם!! בדיוק כמו אינסטגרם, TikTok מתגמלת אותכם על המעורבות בפלטפורמה. אז ככל שתאהבו, תגיבו ותתעסקו בסרטונים של אנשים אחרים - כך גדל הסיכוי שהם ינחתו בדף שלכם וישלחו את הצפיות שלכם מעלה מעלה ואם הם אוהבים את מה שהם רואים, הם יקדמו אתכם אורגנית.

3.היו עצמכם בטיקטוק
קהל TikTok אוהב לראות משהו אמיתי. בין אם אתם חיים את החיים הטובים ביותר וגם אם לא, יש לכם משהו לחלוק. אל תפחדו להראות את האני האמיתי. פרסמו את ה"טיוטות" שלכם, תצחקו על הצילומים הלא טובים שלכם וכדומה.
יצירתיות היא מילת הכבוד ב-TikTok. נסו להפוך את הסרטונים שלכם למקוריים ככל האפשר. אתם לא חייבים בהכרח להתחיל מאפס. אפשר גם לצלם שני סרטונים ולשלב ביניהם וליצור משהו ייחודי שלא נראה כמותו.

4.שתפו את הסרטון מהטיקטוק ברשתות חברתיות נוספות
כאשר אתם משתפים את סרטון ה-TikTok שלכם בפלטפורמות אחרות של מדיה חברתית, TikTok נותן לסרטון שלכם רלוונטיות רבה יותר. זה קורה בגלל שאתה סוג של מקדם TikTok ברשתות מדיה חברתית אחרות.
לכן, כאשר אתם מפרסמים סרטון TikTok חדש, זכרו לשתף אותו באינסטגרם, פייסבוק, Linkedin או פלטפורמות אחרות, ישירות מאפליקציית TikTok.

5.פרסמו באופן קבוע
זה אולי מציין את המובן מאליו, אבל כמו כל אפליקציית מדיה חברתית אחרת. כל הסלב של TikTok מפרסמים לפחות כל יומיים, לפעמים אפילו מפרסמים 3 או 4 פעמים ביום (הם מצלמים בבת אחת ואז מפזרים את הפוסטים). אז אם אתם רוצים לעשות את זה בגדול, אתם חייבים להתחייב לפרסום קבוע. אם אתם רוצים להגדיל את פרופיל ה-TikTok שלכם מבחינת עוקבים ומעורבות, אל תהיו פסיביים. נסו לפרסם לפחות שני סרטונים ביום. אבל זכרו, האיכות צריכה תמיד להיות מעל הכמות.
ואם אתם בתחילת הדרך ואין לכם מספיק לייקים, עוקבים או צפיות מול המתחרים תמיד אפשר לקנות כדי לקדם את עצמכם ולתת לכם בוסטר שיתרום לקידום הדף שלכם.

6.השתמשו בהאשטאג ובכתוביות
הקפדו להשתמש בהאשטאג (#) אם אתם רוצים שהווידאו שלכם יגיע ליותר אנשים. לחלופין, השתמש בהאשטאג תיאורי שמסביר מה עומד לקרות למשל whattodoinparis# אתם יכולים גם להשתמש בכתוביות חכמות כדי לגרום לאנשים להתעניין יותר בצפייה.


7.השתמשו במוזיקה של טיקטוק
ל-TikTok יש בנק מוזיקה משלו שתוכלו להשתמש בו. יש שם כמעט הכל, החל מרינגטונים פופולריים ביותר ועד קולות מצחיקים או שירים האהובים עליכם. אתם יכולים להשתמש בכולם, אבל וודאו שאתם משתמש בו מה-TikTok ולא בסרטון משלכם. יש סיכוי ש-TikTok ישים לב ויוריד את הסרטון שלכם עקב זכויות יוצרים. נסו תמיד להשתמש בצלילים ומוזיקה מהטיקטוק, כיוון שזהו גם מדד שהטיקטוק מקדם תכנים בזכותו.

מה לא לעשות בטיקטוק: 

1. אל תעשו סרטונים ארוכים מידי
תשומת הלב של אנשים נמוכה מאוד והיא פגה תוך מספר שניות. זו הסיבה מדוע לא כדאי לפרסם סרטונים ארוכים ב- TikTok. זכרו תמיד לשמור על אורך הסרטונים שלכם ל- 30 שניות.

2. אל תתנו תגובות שליליות או גסות רוח
הטיקטוק הוא מקום חיובי. אין בו מקום לשליליות. אם יש לכם משהו להגיד- תדאגו שזה יהיה משהו שיאיר את יומו של האחר ויעלה בו חיוך. זה מקום שאתם חייבים לשמור בו על אוירה חיובית וקלילה.

3. אל תפרסמו מחדש סרטונים שהעלתם כבר ליוטיוב
סרטוני YouTube שונים מסרטוני TikTok הן בפורמט והן בתוכן. אל תנסו למלא את פרופיל ה-TikTok שלכם על ידי שימוש מחדש בסרטונים מערוץ היוטיוב שלכם. זה לא יעבוד ולא יעזור לכם ולמשוך גולשים.

4. אל תפרסמו מחדש סרטונים שהעלתם כבר לאינסטגרם
סרטוני סגנון חיים עובדים בעיקר עבור אינסטגרם, לא עבור TikTok. אז אל תנסו לשכפל את תוכן האינסטגרם שלך לפרופיל ה-TikTok שלכם.

5. אל תשתמשו ביותר מידי מסננים ואפקטים
יש המון פלטרים מגניבים כדי לגרום לסרטון שלכם התבלט אבל אל תגזימו עימם.

כן, יש מה לעשות כדי להתקדם בטיקטוק. ההצלחה לא תגיע למי שלא ישקיע. אבל ראיתם, זה לא כזה מסובך. קיבלתם המון טיפים שיעזרו לכם לקדם את הדף שלכם בטיקטוק, אז לכו עם הגל החיובי הזה קדימה וצרו תוכן יצירתי בצורה נכונה שיעלה אתכם מעלה מעלה. אז למה אתם מחכים? קדימה לעבודה.

     
תגובות והערות: (0)
כתוב תגובה או הערה:
יש להזין שם
יש להזין הערה
חיפוש