איך להגיע ל 1000 עוקבים ביוטיוב?

איך להגיע ל 1000 עוקבים ביוטיוב?

רוצים להגדיל את המנויים שלכם ביוטיוב השנה? הנה מדריך קצר ואיכותי בו 8 שלבים ליצירת סרטונים טובים יותר ובכך להגדיל את הקהל שלכם ל- 1,000 עוקבים.

למה בכלל צריך 1,000 עוקבים ביוטיוב?

כיוצרים ביוטיוב אתם רוצים להגיע לכמה שיותר צפיות ושאותם צופים יהפכו לעוקבים ויעקבו אחרי הערוץ, יסמנו לייקים וכמובן יצפו בסרטונים שתעלו.

ברגע שהגעתם למספר העוקבים הנחשק, 1000, יוטיוב מאפשרת לכם לפרסם מודעות בסרטונים. ברגע שהגעתם למספר העוקבים הנחשק, אתם צריכים גם להגיע ל 4,000 שעות צפייה ומכאן אתם מתחילים לקבל תשלום.

האם ידעתם שכמות זמן הצפייה הנדרשת לניצול פעילותם של נכסים דיגיטליים כמו אתר אינטרנט, אפליקציה וכיוצא באלה כדי להפיק הכנסה כספית. ב-YouTube או במילה אחת: מונטיזציה, היא 4,000 שעות?

יוצרים רבים מבלים שנה או יותר בניסיון להגיע לאבן הדרך הזו, אבל זה לגמרי שווה את זה בסופו של דבר. השגת יעד זה פירושה שאתם יכולים להגיש בקשה לתוכנית השותפים של YouTube ובסופו של דבר לייצר רווח מהתוכן שלכם באמצעות מודעות. ואיזה יוצר לא רוצה להרוויח כסף מהסרטונים שלו?

אז איך להשיג 1000 מנויים ביוטיוב?

 1. קניית עוקבים ביוטיוב או קניית צפיות ביוטיוב: קניה מסוג זה זוהי פעולה לגיטימית בעולם הפרסומי בו אנו חיים כיום. זהו הפתרון הזמין ביותר והמהיר בשהיתרון המשמעותי ביותר שלו זה חיסכון בתהליכים טבעיים שלוקחים זמן וכדומה.

 2. הדרך האורגנית, הטבעית:
  חלקו את השנה לחלקים: למשל:  עד מרץ 100 עוקבים, עד יוני 200 עוקבים, וכן הלאה.
  כך זה יותר מעודד. כמובן שלא תגיעו למספר המדויק כל חודש. אבל זאת תהיה התקדמות.
  נתחו את רשימת הסרטונים שיצרתם, על ידי שימוש ב- YouTube Studio  תוך תשומת לב רבה ל Subscribers By Video ב Analytics . אילו סרטונים מושכים הכי הרבה את הגולשים? עכשיו תוכלו לכתוב תוכן דומה.

 3. הוסיפו רשימת קישורים בכל סרטון- בעמדה בה אתם מסבירים על הסרטון, הכניסו: לינקים להרשמה. קישורים לתכנים דומים ואת כתובת האתר שלכם.

 4. בצעו שיתופי פעולה- יוצרים השקיעו ומשקיעים הרבה עבודה בשיתופי פעולה בסרטוני וידאו. חפשו שותפים בעלי דעות דומות, רעיונות דומים וכדומה.
  בעקבות כך אתם מקבלים את הפרס הגדול: חפיפה של הקהלים שלכם. ככה זה עובד, בזכות סרטון של שיתוף פעולה הרבה אנשים שלא מכירים אתכם יתוודעו אליכם ויהפכו למנויים חדשים. שיתופי פעולה היא דרך חיונית להשיג מנויים ליוטיוב ללא קשר לגודל הערוץ.

 5. צרו את 4 סוגי הסרטונים שאנשים אוהבים:

  *סרטוני תגובה.
  סרטוני התגובה מאד משעשעים ביוטיוב. אנשים אוהבים לראות מישהו מגיב לאירועים מצחיקים או דרמטיים. הסרטונים הללו תמיד פופולאריים.

  *סרטוני הדרכה.
  עונים על שאלות שאנשים לא מפסיקים לשאול.

  Versus Video*-ויכוחים בווידאו מקוון
  לפיו מנחה הסרטון ידון במאבק היפותטי בהשתתפות כמה מהגיבורים הבדיוניים הידועים יותר מהמדיה של סרטים, טלוויזיה, רומנים גרפיים ומשחקי וידאו כדי להכריע את המנצח הסביר.
  מנחה הסרטון ישאף להציג את הטיעון עבור שני הגיבורים המנוגדים בצורה הוגנת וללא משוא פנים; תהליך זה מושג על ידי הדגשת כל החוזקות והחולשות הרלוונטיות (אם בכלל) של הגיבורים היריבים, כמו גם כל הרקע הרלוונטי והמידע ההיסטורי הרלוונטי לדיון; לאחר התייחסות לכל העובדות, המארח יסיק מסקנה לגבי מי - לדעתו - ינצח בקרב ההיפותטי על סמך כל העדויות הרלוונטיות. המארח יזמין את דעותיהם (הבלתי משוחדות) של הצופים בתגובות.  
  כמו כן, כולם אוהבים ויכוחים סוערים: סמסונג או איפון? חתולים או כלבים?

  *סרטוני רשימה-יכלול בדרך כלל כמה משפטים חכמים או פסקאות מרובות. הרשימה נועדה לחנך או לשמח את הקוראים. תוכלו גם למצוא רשימות כמו כמו 'עשרת השירים המובילים של 2022', או רשימה יותר אינפורמטיבית, כמו '12 שלבים לבניית אתר', '10 רעיונות להכנת ארוחה חסכונית' וכדומה.

 6. השתמשו במילות מפתח-
  כן, זאת הדרך הנכונה. הוסיפו מילות מפתח ליצירת תנועה חדשה בעמוד שלכם. מילות מפתח יעזרו לתוכן שלכם לטפס מעלה במהירות.

 7. צרו סרטונים אמינים-
  כל סרטון ביוטיוב מבטיח הבטחה לצופה: אם זה בכותרת, אם זה בתמונה. אם הפרתם את ההבטחה הזאת הצופה שלכם יצא מאוכזב וקשה להשיג צופים אם אתה מאכזב אותם. הסרטון חייב לקיים את הבטחתו לצופה.

 8. יש לפרסם סרטונים חדשים באופן עקבי-
  צריך שיהיה לכם מועד קבוע להעלאת סרטון. כך הצופים יחכו לראות את פרי פועלכם. אם תעלמו פתאום לשבועיים תחזרו ותעלמו שוב סביר להניח שקהל העוקבים שלכם יינטשו בהדרגה. עקביות זאת המילה החשובה.

תפעול דף יוטיוב היא עבודה יצירתית ומהנה שתביא לכם הרבה סיפוק אבל יחד עם זאת כרוכה בהשקעה לא קטנה. אז למה אתם מחכים? קדימה לעבודה.

     
תגובות והערות: (0)
כתוב תגובה או הערה:
יש להזין שם
יש להזין הערה
חיפוש