איך להעלות עוקבים באינסטגרם

איך להעלות עוקבים באינסטגרם

העלאת מספר העוקבים והעוקבות באינסטגרם הוא צורך אמיתי כאשר אנחנו מחליטים שזאת פלטפורמה שאנו מעוניינים להיות פעילים בה ולשווק בה את התחום העסקי שלנו, מוצר שלנו או את עצמנו. לפניכם המדריך המלא והלא מסובך איך מעלים עוקבים באינסטגרם. 5 הצעות יעילות אותם אנחנו יכולים לעשות בקלות ובלי הרבה מאמץ.

העלאת מספר העוקבים והעוקבות אחרי הדף שלנו באינסטגרם הוא ענין חשוב ונחוץ כאשר אנחנו מחליטים שזאת פלטפורמה שאנו מעוניינים להיות פעילים בה ולשווק בה את התחום העסקי שלנו, מוצר שלנו או את עצמנו.

אנו רואים תכנים של אנשים אחרים וחושבים שאנחנו יכולים להעלות את התכנים שלנו שהם טובים לא פחות.

בתחילת הדרך ולעיתים גם ככל שהזמן עובר אנחנו רואים כי אין לנו עוקבים רבים וגם מספרם לא עולה.
מה עושים? הרי באינסטגרם, ברגע שיש לנו הרבה עוקבים החשבון שלנו מרשים יותר ומקבל בוסטר הן על ידי אינסטגרם עצמה והן על ידי עוקבים אחרים שבאים לראות את התוכן שלנו ונשארים לעוד.

לפניכם המדריך המלא והלא מסובך איך מעלים עוקבים באינסטגרם:

5 הצעות יעילות אותם אפשר לעשות בקלות ובלי הרבה מאמץ

1.הגורם הראשי הוא הגורם האנושי - אנחנו, העסק שלנו, המוצר שלנו הנושא המרכזי שלנו:

דברים לא נעשים מעצמם והצלחה היא בדר"כ כתוצאה ממסירות ועבודה עקבית ורצינית.

אנחנו צריכים לשאול את עצמנו האם יש לנו זמן וכוח להפעלת עמוד אינסטגרם פעיל, עם תכנים מעניינים והעלאת תמונות לעיתים קרובות אולי אפילו מידי יום. האם אנחנו מהמתמידים, מהמצליחנים או שאנחנו אוהבים לפתוח עמוד ואחרי יום לשכוח מזה- אם אתם כאלה, עמוד אינסטגרם מצליח זה ממש לא בשבילכם ולא יקרה וכדאי לוותר כבר בשלב הזה.

ההצלחה באינסטגרם היא מדורגת ורק נחישות והתמדה יקדמו אתכם מעלה.

2. בחירת תמונה ושם משתמש לדף האינסטגרם

איך בוחרים תמונה ושם משתמש לדף האינסטגרם שלכם? יש כמה דברים שיש לחשוב עליהם כיון שבחירת שם משתמש ותמונה אלו שני הדברים הראשונים שהמשתמשים שלכם יראו. נסו למשוך תשומת לב כבר על התחלה. שימו דגש על עד כמה התמונה שלכם אינפורמטיבית והאם היא מעבירה את המשמעות והתוכן של החשבון שלכם. שימו לב עד כמה התמונה מושכת בהירה וניגודית.

ישנן אפשרויות שונות לעיצוב אווטאר: תמונה או גרפיקה. עבור מותג ידוע, לוגו מספק משיכה באמצעות כך שקהל הגולשים כבר מכיר אותו.  עבור מיקרו-עסק, אתם יכול לקבל יותר אמינות עם פנים או לוגו שמראה את העסק שלכם. המטרה היא למשוך, להתחבר ולהיזכר על ידי הגולשים. ודאו שהתמונה שבחרתם מייצגת את הדברים שאתם עושים או את המוצר שאתם מוכרים.

לשם משתמש, אלו הדברים שכדאי לחשוב עליהם בבחירת השם: 
*בחרו שם שנשמע נחמד ונכתב בקלות.
*ששם המשתמש יהיה ללא מספרים או רצף של הברות חסרות קשר - ג'יבריש.
*רצוי מילה אחת או מילה עם קו_תחתון.

*הכניסו את שם המוצר שלכם. אם אתם מוכרים מכוניות הכניסו את המילה רכב.
*אם יש לכם שם משתמש ברשת חברתית אחרת, השתמשו באותו השם – זה יעזור לגולשים למצוא אותכם.


3. התמונות, החומרים והרעיונות שברשותכם.

האם יש לכם חומר מעניין? האם יש לכם צילומים טובים? האם התוכן שלכם איכותי?
חשבו לפני כל פרסום: האם יש לנו כותרת קליטה? האם המסר ברור?

הדגשים שתוסיפו בסיפורים שתעלו.  הדגשים צריכים לתפוס את הנקודות החשובות ביותר של הדף שלכם. אם אתם מנהלים עסק, עשה דגשים על מחירים עבור המוצרים המובילים שלכם, עבור המבצעים שלכם. סקרו אותם והדגישו אותם. צרו דגשים על מבצעים ובונוסים. צרו הדגשה נפרדת על המוצרים במלאי או צרו רשימה של שירותים שיש לכם להציע.

קל לביצוע ויעיל, אינסטגרם יכול לשמש ומשמש עבור רבים ערוץ שיווקי חזותי ממוקד מטרה שיגדל עם הזמן ויביא לכם עוד ועוד לקוחות ועוד עוקבים.

4. האם יש לכם מספיק עוקבים? קניית עוקבים ככלי עבודה

כאשר אנו מתחילים את דרכנו באינסטגרם ולעיתים גם לאחר שעבר זמן מה, אין לנו עדין מספר עוקבים משמעותי. אנחנו יכולים לבקש מחברים או משפחה אבל גם אז אין לנו כמות גדולה של אנשים.

כיום, אנחנו יכולים לקנות עוקבים באינסטגרם ובזול -כתוצאה מכך הדף שלנו יראה מצליח יותר ומעניין יותר וימשוך גם יותר עוקבים אורגניים, טבעיים. זאת עזרה לגיטימית לדף האינסטגרם שלנו.

גם האינסטגרם עצמו יראה שיש לנו עוקבים רבים והאלגוריתם שלו יציע את הדף לאנשים שהוא יחשוב שמתעניינים בנושאים שנעלה.

קניית עוקבים לאינסטגרם תביא יותר מעורבות של עוקבים אמיתיים. זוהי דרך לגיטימית לקדם את הדף שלכם בעולם של היום. זהו קיצור דרך לגיטימי. אבל מי שיש לו זמן לכך ורוצה עוקבים שיגיעו באופן טבעי-קניית עוקבים אינה עבורו. 

האם קניית עוקבים זה טוב? כן. קניית עוקבים לרשתות החבריות הוא מעשה של קידום עסקי ועצמי לגיטימי בעולם הדיגיטאלי בו אנו חיים היום.

קניית עוקבים באינסטגרם מתאים למי שאינם רוצים לחכות שכל תהליך ריבוי העוקבים יגיע עם הזמן ובאופן טבעי. ידוע כי ככל שלחשבון אינסטגרם יש יותר עוקבים, כלומר יותר אנשים שנרשמו לעקוב אחרי החשבון שלכם ושלכן, החשבון מרשים יותר ומראה על הצלחה בעיני גולשים אחרים ובכך מושך יותר גולשים טבעיים שירצו לבקר בדף, לעקוב ולעשות לייק. כמו כן, האלגוריתם של האינסטגרם יעלה אתכם בדירוג ויפנה אליכם גולשים המתעניינים בנושא שהעליתם. 

 

5. בקרו בדפים של מתחרים

חשוב תמיד להיות מעודכנים מה קורה באינסטגרם של המתחרים. בקרו בדפי האינסטגרם של המתחרים.

השאירו שם תגובה חביבה והגיבו לתגובות של גולשים אחרים, פרגנו להם גם. כתוצאה מכך יכירו אתכם יותר וגם יבקרו בדף שלכם.

כל התגובות שלכם יהיו רק חיוביות ומפרגנות ואם יש לכם מידע מועיל הוסיפו אותו לתגובתכם.

מעבר לפעולות המקדמות שיש לעשות אצל המתחרים, הביקור יעשיר אתכם וייתן לכם מידע נוסף ורעיונות.

בקרו בדפים של מתחרים עשו לייק, אם יש להם יותר עוקבים ממכם, תמיד תוכלו לקנות עוד עוקבים כדי שהאתר שלכם יראה יותר אטרקטיבי וגם יגיע לעוד אנשים.

 

6.השתמשו בסולמית # האשטאג  בצורה נכונה כדי שיגיעו אליכם עוד אנשים

האשתג זוהי דרך מהירה ופשוטה לתייג פוסט , תגובה, תמונה או "ציוץ" ולקשרו לנושא מסוים. תהליך התיוג מתבצע על ידי הוספת סולמית (#) לפני שם הנושא.

איך תדעו איזה סולמיות טובות ואיזה לא? לקיצור דרך, כמו שאנחנו אוהבים, העתיקו מחשבונות אינסטגרם מצליחים את ה- # סולמיות שהם שמים.

זה יכול לעזור לכם להבין כיצד המערכת של ההאשטגים עובדת. לא כל מילה שתשימו ב-# תקדם את המוצר שלכם צריך לבחון ולראות את המילים הנכונות. השלב השני, הינו אפשרות מעמיקה יותר דרך גוגל אנליטיקס

**

כן, אלו הם הטיפים הכי שווים ופשוטים שתוכלו לעשות כבר עכשיו!!! כהתחלה או כהמשך קידום ומינוף הדף שלכם באינסטגרם. אז למה אתם מחכים? קדימה לעבודה.

 

 

 

     
תגובות והערות: (0)
כתוב תגובה או הערה:
יש להזין שם
יש להזין הערה
חיפוש