מה זה קניית סאבים ליוטיוב?

מה זה קניית סאבים ליוטיוב?

בכל יום יש ביוטיוב מיליארד שעות צפייה, שמייצגות מיליארדים רבים של צפיות בסרטונים. רבים בנו את ההצלחה הפרטית והעסקית שלהם מהעלאת סרטוני מוזיקה, סרטוני עשה זאת בעצמך, סרטוני הדרכה וכדומה ליוטיוב וכל אלו הפכו לסרטונים מיצרי הכנסות. כולנו רוצים להצטרף להצלחה, קבלו טיפ מנצח לקידום עסקי ועצמי ברשתות החברתיות.

קניית סאבים או מנויים ליוטיוב זהו שם נרדף לעוקבים. סאב (Sub) זהו קיצור של המילה האנגלית: Subscribers- מנויים. אלו הם גולשים שצפו בסרטון שלכם אהבו וגם נרשמו כעוקבים. סאב הוא ביטוי שהפך שיגרתי בקרב הגולשים כך שכדאי להכיר אותו. לרוב, נוהגים לקרוא להם עוקבים, כי זהו שם במאחד את כל הרשתות בהם יש עוקבים כמו טוויטר או אינסטגרם.

למה אנו צריכים וצריכות לקנות מנויים ליוטיוב?

תחילת הדרך ברשתות החברתיות היא התחלה מאפס. הגולשים לא מכירים אותכם ואתם צריכים לבלוט -ולטובה.

ככל שיהיו לכם יותר עוקבים ביוטיוב כך הסרטון שלכם יקודם גם על ידי יוטיוב עצמה. הפורמט מקדם אוטומטית סרטונים שהוא רואה כי יש בהם עוקבים רבים או צפיות רבות. כך התפוצה של הסרטון שלכם גדלה ע"י האלגוריתם של יוטיוב לעוד גולשים שלדעת האלגוריתם יתעניינו בתוכן של הסרטון. 

קידום של העסק שלכם דרך קניית עוקבים, היא דרך לגיטימית לקידום עצמי ועסקי. קניית סאבים היא דרך פרסום המתאימה לעולם הדיגיטאלי בו אנו חיים.

כיום הצלחה נמדדת במספר העוקבים ומספר הלייקים ועסק שרוצה לקדם את עצמו לא תמיד יכול או רוצה לחכות להתפתחות אורגנית וטבעית הלוקחת זמן רב והוא או היא צופים כיצד דרכי הפרסום של המתחרים משאירה אותם הרחק מאחור. מספר הלייקים הרב של המתחרים והצפיות הרבות בעמוד היוטיוב שלהם נותנת לנו להבין שפרסום אורגני ישאיר אותנו רחוק מאחור.

לכן, הצורך בקנית לייקים ועוקבים היא קיצור דרך משמעותי כדי שיבחינו בכם באופן טבעי והרושם הראשוני יהיה הצלחה. מספר עוקבים רב יוצר סקרנות "מדוע אתם כל כך מצליחים? בואו נצפה בסרטון ונראה"

מספר העוקבים, סאבים, מראה על רצון של גולשים לראות עוד מהסרטונים שלכם באופן קבוע. כתוצאה מכך הגולשים האורגניים יגיעו ומספר העוקבים הטבעיים יגדל.

קניית הסאבים במקום לחכות להצלחה טבעית היא קיצור דרך לגיטימית ומשמעותית בעולם של היום. קניית סאבים אינו מתאים למי שיש לו זמן ורוצה שהכל יקרה באופן טבעי.

הגדלת סאבים באופן מלאכותי יוצרת במקביל פרסום טבעי אורגני וכל זה כמובן! במקביל להתמדה, להעלאת סרטונים איכותיים ועבודה עיקבית ורצינית. אז קדימה לעבודה.

 

     
תגובות והערות: (0)
כתוב תגובה או הערה:
יש להזין שם
יש להזין הערה
חיפוש