איך מצרפים עוקבים לאינסטגרם? קניית עוקבים באינסטגרם

איך מצרפים עוקבים לאינסטגרם? קניית עוקבים באינסטגרם

קניית עוקבים באינסטגרם או איך מעלים עוקבים באינסטגרם? שאלה שמעסיקה ובצדק כל דף עסקי בתחילת דרכו. זה קורה לכולם בתחילת הדרך לדף עסקי מצליח. אתם מעלים את התוכן האיכותי שלכם, המוצר שישפר לאנשים את החיים וישמח אותם ואתם בטוחים שהרשת תגעש. וכך עובר יום ועוד יום ומספר העוקבים לא עולה. למה? אתם שואלים את עצמכם. אז הנה לדעתנו התשובה:

דומה הדבר לשתי מסעדות אחת מלאה ואחת ריקה. איפה תרצו לשבת? אנחנו נלך למסעדה המלאה. מתוך תחושה, כי אם שם יש הרבה אנשים בטח האוכל יותר טוב , השירות יותר טוב והכל יותר טוב.
אנחנו לא באמת עושים מחקר אם התאוריה נכונה אבל בתכלס - התיישבתם במסעדה המלאה בשולחן שהרגע התפנה, למזלכם.
על אותו עיקרון עובד צרוף עוקבים בתשלום - יצירת מסעדה מלאה אבל בניגוד למסעדה יש עוד הרבה הרבה! מקום לעוד ועוד שולחנות. עד אין סוף. קניית עוקבים נותנת בוסט לתוכן שאתם מעלים אשר ייתן חשק לגולשים אחרים להגיע לדף ולעקוב.
ועכשיו, אחרי שכבר קניתם עוקבים וכעט ברור לכולם שאתם עסק מצליח יש עוד הרבה דברים שצריך לעשות:

1 השקיעו בתכנים. ודאו כי התוכן שלכם איכותי ומענין ובעל התמונה מושכת. חשוב מאוד שדף האינסטגרם שלכם יהיה אטרקטיבי מאוד. הקפידו להזין בו תכנים רלוונטיים ואטרקטיביים מדי יום ביומו.

2. הגיבו תמיד לתגובות הגולשים. תנו להם תחושה שמדובר באתר אינטראקטיבי שמקשיב להם וחשוב לו דעתם.

3.בקשו תמיד בסוף התוכן שאתם מעלים דעות של עוקבים על הנאמר. ככל שיותר עוקבים יגיבו לכם, כך העמוד שלכם יהיה פופולארי יותר. כמובן שזה עוד אלמנט שכדאי לקנות גם בתחילת הדרך.

4. האם באמת יש לכם תכנים מגוונים להעלות מידי יום ובאיכות? האם יש לכם את הזמן לטפל בדף האינסטגרם שלכם או כל מקום אחר ברשת החברתית? אם עניתם כן על הכל – אתם בדרך הנכונה.

5. מעבר לתוכן השיווקי תעלו מידי פעם גם תוכן פרטי, שהגולש ירגיש שהוא מכיר אתכם קצת יותר ואתם פתוחים וחברותיים. תעלו כמובן, רק תוכן פרטי שתרגישו עימו נוח.

6. עקבו בעצמכם אחרי דפי אינסטגרם באותם נושאים שמעניינים אתכם. כתבו להם תגובות והביעו ענין. כתוצאה מכך יתכן ותכירו אנשים מעניינים ותשתפו עימם פעולה, תמשכו לקוחות פוטנציאלים שיתעניינו מי כתב את התגובה המעניינת ואולי גם יבואו לבקר בדף האינסטגרם שלכם ויצטרפו כעוקבים.

לסיכום, לקנות עוקבים לאינסטגרם כמו לכל רשת חברתית אחרת כמו פייסבוק, יוטיוב וטיקטוק הוא חלק מתהליך עסקי לגיטימי וחכם שיגדיל את מספר העוקבים באופן משמעותי ויתרום להרמת הדף והעסק מעלה במקביל לתוכן מענין שאתם תעלו. העוקבים הקנויים יוסיפו לאתר את הנראות הנדרשת ברשתות החבריות של היום.

     
תגובות והערות: (0)
כתוב תגובה או הערה:
יש להזין שם
יש להזין הערה
חיפוש